Dlaczego warto reklamować się z pomocą winderów

Flagi reklamowe, tak zwane windery to ciekawa metoda promowania swojej marki, będąca alternatywą dla takich reklam zewnętrznych, jak billboardy, szyldy, czy wszelkie inne metody kierowania reklam do klientów na świeżym powietrzu. W tym artykule przedstawimy interesujące argumenty, które sprawiają, że jest to niezwykle skuteczny sposób dotarcia do potencjalnych klientów.

  1. Dlaczego flagi reklamowe są skuteczne w brandingu?
  2. Jakie cechy winderów sprawiają, że każda firma może sobie nie pozwolić?
  3. Czym pozytywnie Cię zaskoczy beach flaga w promowaniu marki

Flagi reklamowe to modna forma brandingu, warto dowiedzieć się co dokładnie stoi za ich popularnością oraz jak to można wykorzystać z nawiązką dla swojej firmy.

Dlaczego flagi reklamowe są skuteczne w brandingu?

Psychologowie od dawna wiedzą, że wielokrotne narażenie na reklamy sprzyja tworzeniu pewnego rodzaju związku marki z konsumentem, co napędza podejmowanie decyzji przy wyborze. Decydując się na beach flagi w dobrze przemyślanym miejscu, można mieć pewność, że potencjalni klienci będą widzieć je każdego dnia w drodze do pracy. To niewątpliwie będzie później wpływać na ich decyzje zakupowe.

Gdy będą w przyszłości musieli nabyć rodzaje towarów lub usług, które oferuje Twoja firma, będą bardziej skłonni wybrać właśnie ją, nawet jeśli nie zdają sobie sprawy, że to wynika z faktu, iż widziane tyle razy windery wywarły na nich taki wpływ.

Jakie cechy winderów sprawiają, że każda firma może sobie nie pozwolić?

Można mieć flagi reklamowe już za bardzo niewielką cenę, w porównaniu do innych metod reklamy jak billboardy na przykład. Koszt billboardów, naklejek na samochody, oklein autobusowych i reklam w ramach wiat przystankowych wynosi tysiące złotych, ale koszt kampanii flagowej zaczyna się już od kilkuset. Ten ekonomiczny aspekt sprawia, że już nawet małe firmy mogą korzystać z możliwości reklamowych, jakie zapewniają.

Poza tym – są łatwe w montażu. Właściciele firm mogą bez problemu je zamontować, bez komplikacji, niemal w dowolnym miejscu. Żadne narzędzia nie są potrzebne, a zestawy flag reklamowych można złożyć w ciągu zaledwie kilku minut.

Czym pozytywnie Cię zaskoczy beach flaga w promowaniu marki?

Na pewno dużym atutem beach flagi jest fakt, że można również zaprojektować niestandardowe flagi z nadrukiem według własnych potrzeba, a czas realizacji to maksymalnie 2-3 dni robocze po zatwierdzeniu projektu. Co więcej, tak naprawdę możesz zaprojektować wiele flag do różnych celów lub kampanii marketingowych, ale ciągle używać tych samych masztów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here