Kurs angielskiego

Wiele osób szuka sposobów na zdobywanie nowego doświadczenia zawodowego i kolejnych umiejętności, które mogą zaowocować w kolejnych latach. Bardzo duże znaczenie zarówno dla pracodawców, jak i samych pracowników ma znajomość języków obcych i umiejętność swobodnej komunikacji z anglojęzycznymi klientami. To też dobry moment, żeby poznać propozycje kursów językowych i wybrać ten, który najlepiej nam odpowiada.

Szkoły językowe wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych klientów przygotowują coraz bardziej rozbudowane oferty, z których dużym powodzeniem cieszą się choćby kursy języka angielskiego, przygotowywane przez placówki, które mają wieloletnie doświadczenie.

Jak przebiega profesjonalny kurs angielskiego?

Jeśli na lekcjach języka angielskiego zapamiętywanie ogromnej ilości słówek nie było naszym ulubionym zajęciem – możemy o tym zapomnieć. Takie metody edukacji nie są już praktykowane – na kursie angielskiego w Łodzi największy nacisk kładziony jest przede wszystkim na porozumiewanie się z innymi uczestnikami zajęć, co pozwala przełamać barierę komunikacyjną i skłonić każdego każdego kursanta do aktywnego udziału w takich zajęciach. Czym jeszcze wyróżnia się tego typu kurs? 

  • Zajęcia prowadzone są w różnych trybach, przede wszystkim indywidualnym lub grupowym. Do wyboru są także intensywne kursy językowe, kursy wyjazdowe oraz zajęcia dla dzieci.
  • Prowadzącymi są native speakerzy, dla których dany język obcy jest językiem ojczystym. 
  • Program kursów dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań uczestników zajęć. 
  • A same zajęcia odbywają się w bardzo małych, zaledwie kilkuosobowych grupach. 

Nie czekaj! Zapisz się na kurs angielskiego w jednej z łódzkich szkół 

Niekiedy może wydawać się, że w natłoku codziennych zajęć i obowiązków nie znajdziemy czasu na kolejne wyzwanie. I z taką myślą rezygnujemy z szansy na rozwój swoich kompetencji i zdobywanie nowych umiejętności. Nie warto jednak tak szybko się poddawać. Lepiej na spokojnie zapoznać się z ofertami kursu angielskiego, jakie proponowane są przez łódzkie szkoły (jak np. https://www.berlitz.pl/szkola-jezykowa-lodz) i zapisać się do placówki, która najlepiej nam odpowiada. Po wybraniu trybu zajęć, musimy wypełnić krótki test na podstawie którego zostaniemy przydzieleni do jednej z grup. W zależności od dyspozycyjności czasowej możemy zdecydować się na zajęcia poranne lub popołudniowe lub na naukę on-line, odbywającą się poprzez dedykowaną wirtualną platformę. To wszystko sprawia, że nawet w najbardziej napiętym grafiku możemy znaleźć czas na chwilę nauki, która przyniesie nam wiele korzyści i otworzy nas na nowe wyzwanie, które staną przed nami szybciej, niż może się wydawać.  

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here