Nauka polskiego dla obcokrajowców w Warszawie

Przebywając na terenie danego kraju przez dłuższy czas, warto nauczyć się języka, w jakim mówią jego rdzenni mieszkańcy. Ułatwia to zarówno znalezienie pracy lub zaaklimatyzowanie się na uczelni, jak i umożliwia spokojniejsze funkcjonowanie w społeczeństwie. Jeśli więc znasz kogoś, kto chciałby się nauczyć języka polskiego od podstaw i chcesz mu pomóc, sprawdź podane informacje.

Kiedy najlepiej rozpocząć kurs? Wakacje i nauka języka

Oczywiście jak najszybciej po przyjeździe, gdyż znacząco ułatwi to odnalezienie się w polskiej rzeczywistości. Jeśli jednak twój przyjezdny znajomy lub członek rodziny jeszcze tego nie zrobił, to bez obaw – nie jest za późno. Wakacje to idealny moment na naukę nowego języka, zwłaszcza że kojarzy się ona wówczas z letnią przygodą, a nie obowiązkiem. Lato to świetny moment na nowe wyzwania i znajomości. Kurs językowy jest właśnie jednym z nich!

Letnie kursy języka polskiego w Warszawie

Efektywna nauka języka połączona z zabawą i kreatywnymi spotkaniami? Podczas zajęć w Szkole Języka Polskiego dla Obcokrajowców KLUB DIALOGU nie będzie suchej, nudnej teorii – obcokrajowiec znajdzie tutaj praktyczne zasady rządzące językiem polskim i od razu je przećwiczy. Pozna słownictwo, które będzie najbardziej potrzebne, a jednocześnie dostosowane do poziomu zaawansowania. Jeśli zechce, swoją znajomość polskiego będzie mógł potwierdzić certyfikatami na poziomach: B1 lub B2.

KLUB DIALOGU przede wszystkim pragnie dać swoim uczniom to, czego potrzebują, czyli praktyczne umiejętności i śmiałość w posługiwaniu się językiem polskim. Dlatego duży nacisk kładziony jest na indywidualizację i dostosowanie do preferencji uczniów, dzięki czemu oferta składa się z całego szeregu zajęć na różnych poziomach, dotyczących poszczególnych zagadnień z języka polskiego.

Jak wygląda oferta Szkoły Języka Polskiego dla Obcokrajowców KLUB DIALOGU?

Jeśli czytasz ten artykuł, najpewniej dobrze posługujesz się już językiem polskim (albo jesteś Polakiem i szukasz informacji dla kogoś znajomego). Twój poziom to B2? Doskonale! Możesz zatem zdecydować się na udział w konwersacjach, dzięki czemu przećwiczysz różnorodne scenki z kolegami albo… wybierzesz się do muzeum i będziesz miał okazję samodzielnie porozmawiać z przewodnikiem o dziełach, które zobaczysz.

A może to twój znajomy chce rozpocząć przygodę z językiem polskim? W takim razie wakacyjny kurs języka polskiego dla cudzoziemców na poziomie „Introduction to Polish” będzie dla niego doskonałym wyborem. Pozna podstawowe słownictwo i zwroty, a także powoli zacznie zagłębiać się w gramatykę. Dzięki temu, że zajęcia odbywają się codziennie, szybko nabierze wprawy i pewności siebie.

Na koniec warto wspomnieć, że KLUB DIALOGU promuje elastyczność: studenci mogą zapisywać się na każde zajęcia w dowolnym, im najbardziej pasującym terminie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here