Paybynet

Płatności internetowe to coś, bez czego trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie dzisiejszego świata. Nadal jednak wiele stosowanych w tym celu rozwiązań może być w swej skuteczności oraz poziomie zapewnianego bezpieczeństwa niewystarczających dla ich użytkowników. Na szczęście jest też i Paybynet –system płatności online o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Co warto o nim wiedzieć?

System płatności online dla e-commerce

Naturalnym środowiskiem, w którym system płatności online Paybynet może pokazać pełnię swoich zalet, jest tzw. e-commerce, czyli szeroko rozumiana branża sklepów internetowych. Dla sklepów internetowych stanowi on niezwykle atrakcyjne narzędzie umożliwiające im bezproblemowe funkcjonowanie oraz zapewnianie ich klientom usług na najwyższym poziomie. W jaki sposób?

System płatności online Paybynet ofertuje wszystkim korzystającym z niego e-sklepom następujące udogodnienia:

  • możliwość korzystania z płatności bezpośredniej – z wykorzystaniem schematu przelewu bezpośredniego, bez udziału pośredników, prosto z konta klienta na konto sklepu;
  • rozliczanie przelewów w schemacie 1:1 – płatności spływają na konto sklepu pojedynczo i w pełnej kwocie;
  • działanie w trybie ciągłym – Paybyent to system działający przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
  • szybkie płatności online – środki trafiają na konto sprzedawcy w najbliższej sesji rozliczeń międzybankowych Elixir.

Korzystanie z Paybynet jest również bardzo dobrze odbierane przez samych klientów, dla których jest to kolejny atut wybranego przez nich sklepu internetowego.

Paybynet dla administracji online

Powody, dla których system Paybynet tak dobrze sprawdza się w branży e-commerce, dotyczą również e-administracji. Odkąd urzędy zaczęły prowadzić swoje własne strony internetowe i coraz większą część obowiązków starają się załatwiać w trybie online, niezbędne stało się dla niech korzystanie z płatności internetowych zapewniających najwyższe bezpieczeństwo i odpowiednio wysoką jakoś obsługi.

Paybynet wielokrotnie już udowodnił, jak dobrze radzi sobie z obsługa płatności online dla administracji. Zarówno przez urzędników, jak i przez osoby zgłaszające się do urzędów, szczególnie wysoko ceniony jest za możliwość przesyłania pieniędzy bezpośrednio na wskazane konto bankowe danej jednostki administracyjnej (jest to jedyny taki system w Polsce oferujący bezpośrednią płatność online). Co bardzo ważne dla samych urzędów, rejestracja płatności poprzez usługę Paybynet pozostaje dla niech całkowicie bezpłatna.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here