Super pojemniki KLT

Ciężkie i nieporęczne skrzynie i skrzynki, najczęściej wykonane z drewna zostały już, od jakiegoś czasu, zastąpione plastikowymi pojemnikami i skrzynkami bądź kontenerami. Producenci takich opakowań, dbając o ochronę środowiska, proponują produkty wielokrotnego użytku. Coraz częściej są one wykonane z materiałów z recyklingu, z możliwością poddania ich również recyklingowi. Pojemniki wykorzystywane w gałęziach różnego przemysłu są więc przyjazne środowiskowi naturalnego.

Pojemniki KLT

Przykładem plastikowych opakowań, które mają same zalety może być pojemnik KLT. Wykonany z kopolimeru polipropyleny cechuje się wytrzymałością, trwałością i jest bezpieczny w swoim użytkowaniu. Pojemnik KLT najczęściej wykorzystywany jest w przemyśle motoryzacyjnym. Można jednak tez spotkać go i w innych gałęziach przemysłu.

Dlaczego pojemniki są tak dobre?

Główną zaleta pojemników są ich rozmiary, doskonale przystosowane do siebie i do palet, na których są układane. Dzięki temu, że pojemniki KLT są tak bardzo kompatybilne ich załadunek daje bardzo duże oszczędności. Wszystko to przez fakt, że w czasie ich transportu jest do pełna wykorzystana cała powierzchnia. Ponadto pojemniki idealnie dają się utrzymywać w czystości. Występują w różnych wersjach, niektóre z nich posiadają pokrywy, inne nie, niektóre mają zespolone ze sobą dno, które z kolei posiada specjalne otwory odpływowe. Wszystkie natomiast mają miejsce na specjalne etykiety. Dodatkowo w ofercie producenta, spotkać można także pojemniki z uchwytami na ręce, co bardzo ułatwia ich przenoszenie z miejsca na miejsce.

Spełniają wszelkie normy

Plastikowe skrzynki spełniają wszystkie normy i posiadają określone atesty. Ponadto mają pełną akceptację stowarzyszenia przemysłu motoryzacyjnego.

Do czego służą?

Opisywane pojemniki służą, przede wszystkim do pakowania jednostkowych części samochodowych w przemyśle motoryzacyjnym. Tego typu asortyment jest bardzo ciężki a mimo to pojemniki radzą sobie z nim doskonale. Dzięki swoim zaletom znalazły one również zastosowanie w innych gałęziach przemysłu.

Ręcznie i automatycznie

Pojemniki doskonale sprawdzają się w produkcji w pełni zautomatyzowanej jak i w produkcji normalnego typu. Dodać też należy, że można je pakować ręcznie jak i automatycznie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here