Gdzie tanio zarejestrować domenę? Rejestracja domen

0
676

Rejestracja domeny oraz zakup hostingu to zagadnienia, które mogą wydawać się niezwykle skomplikowane dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem stron internetowych. Nie należy jednak zrażać się na starcie, ponieważ zagadnienia te są niezwykle proste do wytłumaczenia, a sam zakup domeny oraz hostingu to kwestia dosłownie kilku minut i koszt zaledwie kilkudziesięciu złotych za cały rok.

Warto wytłumaczyć co wymienione wyżej pojęcia oznaczają, tak więc domena to inaczej nazwa naszej strony internetowej, a hosting to serwer, na którym przechowywane są dane. Domena oraz hosting są absolutnie niezbędne jeśli myślimy o stworzeniu swojej własnej strony internetowej, ponieważ bez nich jest to niemożliwe, z technicznego punktu widzenia. Tworząc stronę internetową, musimy również zadbać o to, aby posiadała ona certyfikat SSL, czyli tak zwany certyfikat bezpieczeństwa. Wpływa on korzystnie na renomę naszej strony internetowej, ponieważ strona wyposażona w taki certyfikat wzbudza zaufanie wśród potencjalnych użytkowników.

Aktualnie na rynku istnieje całe mnóstwo firm, które oferują kompleksowe usługi w zakresie rejestracji domeny i hostingu. Warto dokładnie zapoznać się z ofertą wielu różnych serwisów, po to aby wybrać najlepszą opcję dla naszej strony internetowej. Dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z usług mniej popularnych serwisów, ponieważ oferują one konkurencyjne jakościowo usługi w znacznie mniejszych cenach, niż popularne firmy.

Domeny internetowe

Jeśli zastanawiasz się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową, to bardzo ciekawym rozwiązaniem są tanie domeny na kru.pl. Za pośrednictwem tego serwisu możemy zarejestrować domenę, w cenie nieprzekraczającej 10 złotych, bowiem najtańsze domeny kosztują dokładnie 9.89 zł za rok. Serwis ten oferuje również serwery hostingowe o dużej pojemności, wyposażone w certyfikaty SSL, w bardzo przyzwoitych cenach. Rejestracja domen internetowych w kru.pl polega na połączeniu zakupionej domeny z serwerem hostingowym, tak więc jest to bardzo prosty i szybki proces.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here