Dystrybutory wody z filtrem do nowoczesnego biura

Pracodawcy zobowiązani są, aby zapewnić wszystkim pracownikom wodę zdatną do picia. W dzisiejszych czasach dobrej jakości woda do biura to absolutny standard. Właśnie z tego powodu obserwuje się rosnącą popularność urządzeń bezbutlowych, takich jak wolnostojące bezobsługowe dystrybutory z filtrami.

Dystrybutor wody z filtrem ma liczne zalety. Umożliwia dozowanie wody gorącej, zimnej oraz gazowanej. Urządzenia są eleganckie i utrzymane w minimalistycznej stylistyce, dzięki czemu dobrze sprawdzają się w nowoczesnych biurach, firmowych kuchniach, przestrzeniach coworkingowych, poczekalniach i gabinetach lekarskich. Dla higieny wylewki dystrybutorów są impregnowane srebrem. Ciekawy design dopełniono podświetleniem strumienia wody i elektronicznego panelu obsługi.

Wygoda i oszczędność – nie przepłacaj

Obudowy są nie tylko ładne, ale również trwałe i odporne na przypadkowe uszkodzenia wynikające z intensywnej eksploatacji. Ułatwieniem w przypadku korzystania z dystrybutora z filtrem jest brak konieczności przechowywania butli z wodą oraz niskie koszty eksploatacji, które są stałe i niezależne od poziomu konsumpcji. Woda do firmy nie musi być dostarczana, bo urządzenie podłączone jest bezpośrednio do sieci wodociągowej. Dostępne są rożne wersje dystrybutorów: VIP i ECONOMIC. Ta druga w szczególności dedykowana jest dla firm, w których zużycie wody jest duże lub bardzo duże.

Filtracja – czysta przyjazna dla zdrowia woda

Filtracja składa się z kilku etapów i skutkuje dostarczeniem wody o bardzo dobrych parametrach i właściwościach. Eliminuje zanieczyszczenia mułem, piaskiem, metalami, rdzą, kamieniem oraz drobnymi cząstkami mechanicznymi i osadami. Zmniejsza ilość wapnia w wodzie, co wpływa pozytywnie na jej smak, zapach i barwę. Co ważne dla zdrowia i higieny, eliminuje 99% bakterii i cyst, redukuje chlor i ołów oraz eliminuje szkodliwy dichlorobenzen i toksafen. Ostatni etap polega na filtracji UV.

Nowoczesne dystrybutory zapewniają stały dopływ zdrowej wody do pica, dlatego są niezbędnym elementem wyposażenia każdej firmy.

Sokntaktuj się z www.aquamo.com.pl!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here