Freedom 24 - Nowy gracz na rynku akcji

Coraz większa część naszego społeczeństwa zaczyna interesować się tematem różnego rodzaju inwestowania. Wynika to po części z tego, że coraz więcej osób jest w stanie regularnie odkładać pewne kwoty pieniędzy. A jak wiadomo- pieniądze leżące na koncie nie pracują na siebie, o wiele lepiej jest je pomnażać. Nie każdy posiada jednak specjalistyczną wiedzę dotyczącą sposobów pomnażania kapitału. W takim wypadku warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Bardzo dobrym wyborem będzie współpraca z firmą Freedom 24.

Czym zajmuje się Freedom 24?

Freedom 24 jest to projekt holdingu Freedom Finance, a także platforma inwestycyjna, dzięki której użytkownicy mogą kupować akcje na największych światowych giełdach ( w Azji, Europie i Ameryce). To również zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie świadczenia usług maklerskich i obrotu papierami wartościowymi. Z usług firmy korzysta ponad sto tysięcy klientów na całym świecie. Łączna wartość ich aktywów wynosi ponad siedemset milionów dolarów. Firma posiada ponad pięćdziesiąt biur na całym świecie i zatrudnia ponad pięćset osób.Kapitał własny Grupy przekracza 115 milionów USD.

Jak kupować akcje?

To bardzo proste. Wystarczy zakupić interesującą nas akcje w sklepie internetowym firmy i i zapłacić kartą Visa/Mastercard. Następnie należy wypełnić dane osobowe i podpisać umowę za pomocą wiadomości SMS. Papiery wartościowe zostają zapisane na naszym rachunku inwestycyjnym.

Aby zostać zarejestrowany użytkownikiem serwisu należy wypełnić ankietę i wykonać zdalną procedurę podpisywania dokumentów.

Wszelkie formalności zostały zredukowane do niezbędnego minimum.

Dlaczego warto współpracować z Freedom 24?

Jest to rozwiązanie szczególnie korzystne dla osób, które wciąż zdobywają specjalistyczną wiedzę w zakresie inwestowaniu. Na zarejestrowanych użytkowników czeka profesjonalne wsparcie analityczne. W jego skład wchodzi: codzienna analityka, tygodniowe pomysły inwestycyjne, globalne przeglądy. Co w znaczny sposób ułatwia inwestowanie. Fachowcy z Freedom 24 wiedzą na czym polega dobra obsługa klienta i dokładają wszelkich starań w budowaniu długotrwałych relacji.

Platforma Freedom24 została stworzona przez zespół profesjonalnych traderów i programistów. Oferuje dostęp do wszystkich najważniejszych giełd świata.

Zysk klienta to także zysk firmy.

Inwestowanie to przyszłość nasza i naszych bliskich. Warto dołożyć wszelkich starań by móc współpracować z najlepszymi.

Freedom 24 z pewnością się do nich zalicza.

[Głosów:10    Średnia:2.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here