Maszyny dla przemysłu spożywczego

Najlepsze maszyny – prosto od producenta

Przedsiębiorstwo MEGA (https://megabelzyce.pl/) to firma działająca na rynku od 1996 roku. Zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn dla dużych zakładów przetwórczych, ale swoją ofertę kieruje również do przedsiębiorstw mniejszych, a także do gospodarstw domowych. Przedsiębiorstw stworzyło Dedykowany Dział Rozwoju. Jego zadaniem jest nieustanne usprawnianie technologii stosowanych w przestrzeni przetwórstwa spożywczego, a także usprawnianie technik produkcji i projektowania maszyn związanych z tą branżą.

Przedsiębiorstwo zrealizowało niezliczoną ilość zamówień tak dla klientów w Polsce, jak i zagranicą. Wciąż udoskonalany proces produkcji pozwolił na zmniejszenie poboru energii przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności prac na liniach produkcyjnych, zapewniając tym samym możliwość coraz szybszego realizowania zamówień z zachowaniem wszystkich wymagań technicznych, aby dostarczane produkty pozostawały jak najwyższej jakości.

Maszyny dla przemysłu spożywczego – asortyment przedsiębiorstwa i inne usługi

Przedsiębiorstwo MEGA ma w swoim asortymencie różne kategorie maszyn. Poczynając od maszyn wykorzystywanych w przetwórstwie warzywnym i owocowym, takich jak myjka szczotkowa lub wodna do owoców różnego rodzaju, myjka specjalnie przeznaczona do pora i rabarbaru, maszyna do wodnego rozładunku skrzyniopalet, przez maszyny do mycia opakowań. kalibrowania, przesiewania i oczyszczania, maszyny do transportu (wibracyjny, taśmowy, ślimakowy), maszyny do odszypułkowywania, polerowania, aż po maszyn do oczyszczania ścieków, obróbki termicznej, dozowania i pakowania czy obierania i cięcia.

Ogrom asortymentu sprawia, że niemal każda gałąź przetwórstwa spożywczego może korzystać z oferty przedsiębiorstwa MEGA. Wszystkie maszyny zostały starannie zaprojektowane, a ich produkcja podlega dogłębnym inspekcjom, dzięki czemu gotowy produkt jest pozbawiony wad technicznych i pozostaje wysokiej jakości maszyną dla przetwórstwa spożywczego.

Ponadto przedsiębiorstwo MEGA świadczy również usługi, takie jak na przykład: cięcie laserowe blach, gięcie i walcowanie blach, obróbka strumieniowo-ścierna, frezowanie tworzyw sztucznych, spawanie stali czy projektowanie maszyn.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here