Umownik

Dzisiejsza przedsiębiorczość w głównej mierze opiera się na ciągłym poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Poprawa efektywności wyników oraz ulepszanie organizacji pracy stanowi jeden z najważniejszych zadań właścicieli, managerów czy prezesów firm. Każda firma, niezależnie od branży, wielkości i skali działalności, poszukuje dziś nowoczesnych rozwiązań dla przedsiębiorców.

Firma zawiera dziesiątki, setki lub tysiące umów każdego miesiąca. Przedsiębiorcy, usprawniając swój proces obsługi kontrahentów, bardzo często skupiają się wyłącznie na merytorycznej obsłudze, zapominając o formalnościach z nią związanych. Sam proces zawierania umowy jest bardzo ważny i ma znaczący wpływ doświadczenia klientów oraz kontrahentów. Bardzo często podpisywanie umów kojarzy się przedsiębiorcom z mozolnymi i czasochłonnymi negocjacjami oraz koniecznością stawienia się w jednym miejscu i czasie wyłącznie po to, aby złożyć tylko jeden podpis na dokumencie papierowym.

Naprzeciw tym wszystkim problemom, wychodzi Umownik.pl – nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorców, które usprawnia cały proces podpisywania umów, umożliwiając zawieranie umów przez internet. Zawieranie umów przez internet w dzisiejszych czasach wydaje się niezbędne w przedsiębiorstwie chcącym osiągnąć sukces w swojej branży. Aplikacja Umownik znacznie ułatwia i eliminuje wiele utrudnień związanych kontraktowaniem.

Zawieranie umowy online może być bardzo proste, szybkie i przyjemne. Dzięki takiemu nowoczesnemu rozwiązaniu dla przedsiębiorców jak Umownik, podpisywanie umów stanie się proste, szybkie i co najważniejsze – profesjonalne.

Do zawierania umów przez internet konieczne jest posiadanie podpisu elektronicznego. Wyrobienie kwalifikowanego podpisu dla niektórych kontrahentów może stanowić nie lada problem. Wyrobienie kwalifikowanego podpisu wymaga czasu (do 14 dni) oraz udania się do jednego z kilku certyfikowanych firm, które jako jedyne w Polsce są uprawnione do wydawania takich certyfikatów.

Natomiast, Umownik oferujący nowoczesne rozwiązania dla przedsiębiorców, w swojej ofercie posiada również podpisywarkę, za pomocą której firmy mogą podpisywać między sobą umowy pomijając mozolną konieczność wydawania kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Za pomocą podpisywarki firma może na odległość zawrzeć prawnie skuteczną umowę. Takie narzędzie wydaje się idealnym rozwiązaniem dla firm, chcących oferować jak najlepszą obsługę swoich klientów oraz kontrahentów. Podpisywarka jest prostym i intuicyjnym narzędziem do zawierania umów online. Podpisywanie umów przez internet do tej pory nie było tak proste. Wystarczy tylko zarejestrować się w Umowniku, aby móc korzystać z tak nowoczesnego rozwiązania dla przedsiębiorców, jakim jest podpisywarka. Rejestracja oraz obsługa w Umowniku jest prosta i intuicyjna.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here