Zalety i funkcjonalność wirtualnego biura

Liczba osób pracujących zdalnie stale rośnie: według badań ponad 50% profesjonalistów pracuje poza biurem więcej niż 2,5 dnia w tygodniu. Wraz ze wzrostem liczby pracowników zdalnych rośnie również zapotrzebowanie na wirtualne przestrzenie biurowe. Ale czym jest wirtualne biuro?

Co to jest wirtualne biuro?

Choć świat biznesu zmienia się każdego dnia, potrzeby biznesowe pozostają niezmienne. Rachunki są nadal wysyłane pocztą, a połączenia z numerami komórkowymi są nieproporcjonalnie droższe niż połączenia z numerami stacjonarnymi.

Wirtualne biuro daje właścicielom firm i pracownikom możliwość korzystania z regularnej przestrzeni biurowej dla swoich potrzeb biznesowych, bez względu na to, gdzie się znajdują. Na przykład, konsultant Twojej firmy może mieszkać w Bangkoku, ale mieć wirtualne biuro z adresem i osobistą sekretarką odbierającą telefony w Londynie. Ułatwi to kontakty z klientami w Polsce.

Używaj wirtualnego adresu do korespondencji

Wirtualne biura są prawdziwe, a nie biura w chmurze. I chociaż pracownicy zdalni nie przebywają fizycznie w wirtualnym biurze, mogą używać jego adresu jako adresu firmy i do korespondencji biznesowej. Oszczędza im to konieczności posługiwania się adresem domowym w dokumentach, takich jak rachunki czy ogłoszenia.

Usługa wirtualnego biura obejmuje również obsługę poczty, dzięki czemu listy od klientów i instytucji finansowych dotrą do adresatów, nawet jeśli przebywają oni za granicą.

Informacje dodatkowe: Na stronie Wirtualne Biuro 360 znajdziesz wszelkie informacje o wirtualnym biurze – zalety, cennik i wiele więcej.

Co wchodzi w skład wirtualnego biura?

Jest to kluczowa zaleta wirtualnego biura – dostosuj je do swoich potrzeb! Pakiety wirtualnego biura są dostępne w różnych rozmiarach i funkcjach, więc płacisz tylko za te usługi, których potrzebujesz. Największą zaletą wirtualnego biura jest profesjonalny adres biurowy, dzięki któremu Twoja firma zyskuje fizyczny adres biurowy bez wysokich kosztów wynajmu. Najprostsze pakiety będą zawierały tę funkcję, a ona diametralnie zmieni zasady pracy zdalnej. Ale wirtualne biura to znacznie więcej niż tylko adres pocztowy.

Wirtualne biuro może posiadać wiele funkcji, które zmaksymalizują Twoją wydajność i podniosą rangę Twojej firmy. W zależności od dostawcy, wirtualne biuro może również zapewniać takie funkcje, jak usługi wirtualnej skrzynki pocztowej, lokalne lub bezpłatne numery telefonów, recepcjonistki na żywo lub automatyczną sekretarkę, dostęp do przestrzeni konferencyjnych i wiele więcej!

Pozostań w kontakcie dzięki usłudze odbierania połączeń

Dzwonienie na numery komórkowe jest kosztowne, zwłaszcza gdy zdalni pracownicy lub klienci pracują w innych krajach, a częste zmiany numerów w czasie podróży mogą mieć negatywny wpływ na komunikację z klientami. Unikaj wysokich opłat za połączenia międzynarodowe, używając numeru lokalnego w wybranym kraju.

Firmy udostępniające wirtualne adres oferują ponadto usługę odbierania połączeń, dzięki czemu Twoi pracownicy zdalni mogą mieć osobistego recepcjonistę, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystkie połączenia zostaną odebrane, nawet jeśli Twoi klienci i pracownicy zdalni znajdują się w różnych strefach czasowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here