W tym roku wybierz się na narty do Szczyrku. Sprawdź dlaczego warto

Jeśli jeszcze do tej pory nie odwiedziłeś tego magicznego miejsca, to w tym roku koniecznie musisz to zmienić. Rozbudowane kompleksy narciarskie, dostępność noclegów, pyszna kuchnia i wszystko w zasięgu – sprzęt, instruktorzy i atrakcje dla najmłodszych. Sprawdź, za co jeszcze pokochasz Szczyrk!

Szczyrk idealne miejsce na narty, ale i na snowboard

To małe miasteczko nie bez przyczyny zwane jest istnym narciarskim Eldorado. Znajdziesz tu wiele tras narciarskich, zarówno łatwiejszych, jak i trudniejszych, optymalne rozwiązania, by nie tracić zbyt wiele czasu na stanie w długich kolejkach i przyjazne restauracje, gdzie posmakujesz nie tylko regionalnej kuchni. Z ciekawą ofertą czeka na Ciebie też dobrze przygotowany do zimowych sportów ośrodek narciarski np. Beskid Sport Arena, gdzie do wyboru masz cztery trasy o różnym stopniu trudności.

W Szczyrku swoich sił możesz spróbować także na desce snowboardowej. To ciekawe urozmaicenie dla doświadczonych narciarzy, ale i dla tych, którzy w letnie dni są częstymi bywalcami skate parków. Nie masz własnego sprzętu? Pomocna tutaj będzie wypożyczalnia nart w Szczyrku, która zapewni Ci nie tylko dobrej jakości narty, ale też deskę na snowboard oraz niezbędne akcesoria (kask, buty, itd.).

Szczyrk – dużo jazdy i mało formalności

Do Szczyrku przyciągnie Cię nie tylko piękna panorama górska, ale też przyjazna atmosfera i innowacyjne rozwiązania. Do takich należy między innymi wspólny skipass, obowiązujący na trzech największych ośrodkach w Szczyrku. To kapitalne rozwiązanie, ponieważ kupujesz raz, a masz dostęp do wielu tras o łącznej długości 40 km.

Pod frazą „skipass Szczyrk” znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat wspólnego karnetu narciarskiego. Dobrą ofertą jest też zakup pojedynczego i zarazem o wiele tańszego karnetu narciarskiego, przeznaczonego na stoki w Beskid Sport Arena. Obowiązuje na cztery godziny w konkretnych porach dnia. Jeśli po czterech godzinach nie będziesz mieć dość, karnet przedłużysz także online.

Najlepsze szkoły narciarskie tylko w Szczyrku!

Do tego uroczego miasteczka przyjedź także, jeśli chcesz nauczyć się jeździć na nartach. Tutaj znajdziesz najlepszych instruktorów zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Szkoła narciarska w Szczyrku – BSA – zaoferuje Ci zarówno zorganizowane kilkudniowe kursy dla dzieci, jak i kilkugodzinne szkolenia dla dorosłych.

Ciekawą propozycja są na przykład kursy weekendowe, na których opanujesz jazdę nie tylko na nartach, ale także na desce. Warto tu napomknąć, że szkoła narciarska Beskid Sport Arena oferuje kursy również dla bardziej zaawansowanych narciarzy czy snowboardzistów. Możesz więc ćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności, bo w Szczyrku czeka na Ciebie doświadczony i profesjonalny team instruktorów. Nie jedź jednak w ciemno. Podgląd online o każdej porze dnia i nocy umożliwią Ci dobrze ustawione kamery na stoki.

Spotkanie integracyjne? Koniecznie w Szczyrku!

Czy wiesz, że np. w Beskid Sport Arena możesz zarezerwować dla swojej firmy cały stok sportowy? Dzięki temu urządzisz ciekawe, pełne wyzwań zawody, albo niezapomnianą imprezę integracyjną. Dla bardziej kameralnej ekipy dobrym pomysłem będzie wyjazd do Szczyrku, połączony z nauką na nartach. Jedno albo dwudniowy kurs dla pracowników swojej firmy będzie niewątpliwie fantastyczną niespodzianką, zwłaszcza że lokalna wypożyczalnia nart zapewni sprzęt dla wszystkich osób.

Na stoku narciarskim czeka na Was jednak o wiele więcej atrakcji, m.in. kapitalna rozrywka z DJ-em,  czy zabawy na śniegu. Zdaj się tutaj w pełni na kreatywność i wyobraźnię koordynatorów i animatorów, którzy stworzą dla Twojej firmy rewelacyjny program na cały wyjazd.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here