Fachowe porady prawne

0
1545

Wielu z nas gdyby miało możliwość, pokierowałoby swoim życiem inaczej. Niestety nie mamy możliwości cofnąć się w czasie i danej sytuacji powtórzyć. Praktycznie każdy z nas w swoim życiu chociaż raz korzystał z porad radcy prawnego. Jedni z powodów rozwodowych, drudzy majątkowych, a kolejni zaznali przykrych doświadczeń w miejscu pracy. Niestety i mnie to dopadło. Ja właśnie należę do tej ostatniej grupy. Moje problemy z pracodawcą swoje podłoże mają już w momencie, kiedy tą pracę podejmowałam.

Od początku czułam, że trafiłam na nie łatwy kaliber, i że będą problemy. Jednak należę do kobiet o twardym charakterze i tak łatwo się nie poddaję, dlatego postanowiłam podjąć pracę i czekać na dalszy rozwój wydarzeń. Niestety z biegiem czasu problemy zaczęły się pogłębiać i postanowiłam wytoczyć cięższe działa w kierunku Pana szefa. Postanowiłam skorzystać z usług radcy prawnego. Trochę czasu zajęło mi zanim znalazłam tego właściwego, bo nigdy wcześniej go nie potrzebowałam. Ale poradziłam się tu i tam i razem z przyjaciółką doszłyśmy do wniosku, że najlepszego radcę prawnego w Gdańsku znajdę w kancelarii radców prawnych K&S.

Poczytałyśmy trochę opinii w internecie i wyszło, że ta kancelaria prowadzi najlepsze doradztwo prawne w Gdańsku. Nie zwlekając umówiłam się na wizytę. Przedstawiłam radcy, z jaką sprawą do niego się kieruję, zadałam wszystkie pytania, które mnie nurtowały. Następnie radca prawny przedstawił mi swoją wizję dalszego planu działania, która wydawała mi się najbardziej właściwa do typu zachowań mojego szefa, a mianowicie była to droga sądowa. Teraz patrząc na sytuację z perspektywy czasu uważam, że podjęłam najlepszą decyzję w stosunku do tego jak byłam traktowana w miejscu pracy. A za doradztwo prawne w Gdańsku, będę wdzięczna do końca życia. Pamiętajmy, że jeśli nie znamy się na prawię lub ktoś traktuje nas niezgodnie z prawem, ale nie wiemy jak mu utrzeć nosa, warto korzystać z porad radców. Są to odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach i wiedzmy, że ich porady mogą nam tylko pomóc, a zaszkodzić osobom, które na to zasługują.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here