Max4Media - Drukarnia w Grodzisku Mazowieckim

Max4Media to profesjonalna agencja reklamowa zajmująca się skutecznym promowaniem firm poprzez odpowiednio przygotowane kampanie reklamowe. Oferujemy pełen wachlarz usług, mających na celu stworzenie odpowiedniego wizerunku marki. Wieloletnie doświadczenie Max4Media przekłada się na niezwykle skuteczną kampanię reklamową, dzięki której będą Państwo mogli znacznie umocnić pozycję swojej firmy na rynku, poszerzyć grono dotychczasowych klientów oraz wyprzedzić konkurencję.

Fachowe doradztwo, dopracowany projekt i finalizacja

Zespół niezwykle zaangażowanych pracowników Max4Media dokładnie analizuje z klientem pomysł na reklamę. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie. W zależności od rodzaju i wielkości prowadzonej działalności oraz oczekiwań klienta sporządzamy dokładny projekt graficzny uwzględniający przede wszystkim myśl przewodnią kampanii, a następnie przechodzimy do jego realizacji. Oferujemy drukowanie materiałów reklamowych na bardzo wielu różnych powierzchniach, wykonanie reklam świetlnych LED, czy też stworzenie mobilnych systemów wystawienniczych i materiałów POS. Na życzenie klienta okleimy reklamą także samochód. Opcji jest bardzo wiele i z pewnością każdy przedsiębiorca wybierze najlepszą dla siebie formę promowania swojej firmy.

Reklama skrojona na miarę potrzeb i możliwości

Jedną z propozycji jest reklama wielkopowierzchniowa to niezwykle skuteczny sposób dotarcia do klienta za pomocą banerów reklamowych, szyldów, plakatów, czy tablic. Jest to zaawansowania technologia druku bezstykowego na następujących materiałach: frontir (vinyl), siatka MESH, blockout, różne rodzaje papieru (zwykły, fotograficzny, citylight, stalowy) i folii (monomeryczne, wylewane z klejem kanalikowym, adhezyjne, do podświetleń, EASY DOT, One Way Vision), tapety flizelinowe, tkaniny poliestrowe i inne. Produkowane przez Max4Media reklamy wielkoformatowe wiernie odzwierciedlają każdy detal, na długo zachowują żywe kolory oraz są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, jak deszcz, śnieg, czy promieniowanie UV. Systemy wystawiennicze z kolei to roll-upy, ścianki wystawiennicze, potykacze, tablice na dystansach banery, bandy boiskowe, flagi, trybunki i stoiska promocyjne, czy bramki kartonowe. Stanowią one ciekawe rozwiązanie marketingowe, mają wiele zastosowań, łatwo rzucają się w oczy, a druk można nanosić na bardzo różne powierzchnie.

Przygotujemy dla Państwa również tradycyjne materiały POS: ulotki, broszury, wizytówki, hangery separatory kasowe, displaye, wobblery, shelstopery, naklejki oraz nadruki na koszulkach i gadżetach reklamowych (długopisach, kubkach, smyczach).

Ciekawą opcją są reklamy świetlne. Przygotowujemy je na kasetonach świetlnych LED wykonanych z aluminium, plexi, taśmy aluminiowej, vinylu lub dibondu. Jest to innowacyjny sposób promocji, niezwykle skuteczny w dotarciu do większego grona klientów. Podświetlenia wykonuje się przede wszystkim do wyróżnienia logo firmy.

Realizujemy również oklejanie samochodów (osobowych i dostawczych), wyklejanie witryn sklepowych, czy montaż i demontaż reklam na elewacjach budynków i dachach. Zajmujemy się ponadto dekoracją wnętrz i budową billboardów.

Siedziba Max4Media znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, jednak realizujemy usługi na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz do skorzystania z usług drukarni. W swoim portfolio posiadamy bardzo wiele zrealizowanych do tej pory kampanii reklamowych, a stale powiększające się grono zadowolonych klientów jest najlepszą rekomendacją naszej agencji.

Sprawdź: Max4media – drukarnia Grodzisk Mazowiecki

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here