Jak odpowiednio nagrodzić partnerów biznesowych

Współpraca z kluczowymi, ale i pomniejszymi partnerami biznesowymi to gwarancja rozwoju firmy. Dlatego też doceniając wspólne relacje i dbając o nie na przyszłość, warto od czasu do czasu wybrać oryginalne upominki biznesowe, którymi nagrodzimy partnerów firmowych przy specjalnej okazji. Nagroda dla partnera biznesowego nie musi być przy tym zawsze gadżetem biurowym z logotypem firmy, co jest jednocześnie narzędziem marketingowym. Oferta takich upominków i nagród jest obecnie wyjątkowo szeroka, dzięki czemu można wybrać coś naprawdę oryginalnego.

Dyplomy jako nagrody biznesowe

Jedną z najpopularniejszych form doceniania współpracy z partnerem biznesowym są efektowne i eleganckie dyplomy – okazjonalne grawertony, które można wręczyć za szczególne osiągnięcia lub długotrwałe relacje. Współcześnie dostępne dyplomy nie muszą przy tym mieć jedynie papierowej formy. Oryginalnym wyborem może być okazjonalny grawerton drewniany, w ekskluzywny sposób łączący materiał naturalny w brązowym odcieniu ze szmaragdową blaszką, na której można wykonać dowolnie wybrany grawer. Dyplomy oferowane w sklepie Tryumf mogą być także wykonane z grawerowanego laminatu oraz plexi z nadrukiem wykonanym techniką Luxorjet lub ze szkła. Umieszczone w eleganckim etui i wykonane z wyjątkową starannością, z pewnością dodadzą prestiżu każdej imprezie z udziałem partnerów biznesowych.

Oryginalne nagrody dla partnerów biznesowych

Nagroda biznesowa może też przybrać formę małego dzieła sztuki, wykonanego ze szkła lub brązu i zdobionego okolicznościowymi grawerami. Wśród propozycji dostępnych w sklepie Tryumf znajdują się m.in. ciekawe w formie statuetki szklane, na których grawer może być wykonany techniką nadruku kolorowego: 2D lub 3D. Ich oryginalny wygląd i staranne wykonanie z dbałością o wszelkie szczegóły z pewnością znajdą uznanie wśród przedstawicieli współpracujących firm.

Ciekawym pomysłem na uhonorowanie partnerów biznesowych będzie symboliczna, odlewana statuetka w kształcie dłoni w uścisku. Znajduje się na niej miejsce na grawerowaną tabliczkę, a sam kształt może być wyjątkowo oryginalnym podkreśleniem udanej współpracy.

Wysokiej jakości nagrody i wyróżnienia dla partnerów biznesowych nie tylko są miłym gestem, ale będą im również przypominać o współpracy. Na każdej z nich można bowiem umieścić logotyp firmy stanowiący swoistą przypominajkę i będący dodatkowym narzędziem marketingowym, dzięki któremu docieramy bezpośrednio do naszych dotychczasowych i potencjalnych klientów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here