mini bar do hotelu

W hotelach instaluje się wiele udogodnień dla gości. Jednak co naprawdę się sprawdza? Czy popularne mini bary to dobry wybór? Przyjrzyjmy się więc temu rozwiązaniu i zobaczmy czy warto w niego inwestować.

Hotel, przyjmując gości, zawsze powinien dbać o oferowanie najwyższego komfortu. W tym celu można zrobić wiele. Niestety koszta udogodnień nie są niskie. Dlatego przed dokonaniem wyboru trzeba przemyśleć, co ma największą szansę się przyjąć – a jednocześnie przynieść zyski. W tym artykule skupimy się na mini barach, czyli elegancko wykonanych chłodziarkach. Czy są one w tanie przyciągnąć gości do hotelu?

Zalety mini baru

Czy może być coś przyjemniejszego niż chłodny napój w gorący dzień? Szczególnie jeśli nie trzeba po niego wychodzić z pokoju. Mini bar sprawia, że gość ma drobne przyjemności pod ręką. Łatwy dostęp – to najlepsza metoda, żeby łatwiej skłonić gościa do spontanicznego zakupu. Wystarczy tylko sięgnąć po schłodzony napój lub przekąski.

Odpowiednie zaspokojenie zachcianek gościa to doskonały sposób, żeby był zadowolony z pobytu. W takim wypadku może chętniej wrócić lub polecić hotel innym osobom. Mini bar to urządzenie, które zdecydowanie pomaga w osiągnięciu tego celu. Umieszczenie w środku popularnych napojów, alkoholi oraz słodkich przekąsek będzie bardzo zachęcające. Warto pamiętać o jednym – chcąc zachęcić gościa do zakupu, nie należy wyznaczać zbyt wysokich cen. Wygórowane oczekiwania hotelarzy mogą sprawić, że z mini baru korzystać będą nieliczni. W tej kwestii warto zachować rozsądek i słuchać potrzeb gości.

Daje się również zauważyć, że umieszczenie mini baru w pokojach podnosi prestiż hotelu. Opinie gości są jednoznaczne – mini bar świadczy o lepszej obsłudze hotelowej. Daje poczucie wyjątkowości. Jeśli więc chcesz pokazać, że dbasz o potrzeby swoich gości, mini bar będzie świetnym pomysłem. Ponadto taka inwestycja szybko się zwróci – nie ma lepszego sposobu na sprzedaż napoi w hotelu.

Gdzie szukać dobrych mini barów?

Decydując się na taką inwestycję, warto wybrać urządzenie, które będzie wysokiej jakości. W ten sposób zyska się pewność, że będzie ono sprawnie działało przez wiele lat. Szeroki wybór mini barów można znaleźć w sklepach internetowych. Oto jedna z ciekawszych propozycji: hartmann-tresore.pl/shop/pl/minibar/.W ofercie znajdują się mini bary o zróżnicowanych pojemnościach, technikach chłodzenia oraz efektywności energetycznej. Dzięki temu znalezienie odpowiedniego modelu, pasującego do potrzeb konkretnego hotelu, nie stanowi żadnej trudności. Takie udogodnienie w połączeniu z doskonałą obsługą na pewno sprawi, że goście będą w pełni usatysfakcjonowani z pobytu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here